POZOR !!! NENECHÁVEJTE SI VĚCI V ŠATNĚ ZUŠ.

Pozvánka na koncerty J. KVAPILA

Co je IZUŠ?

 

iZUŠ je nejlepší informační systém pro základní umělecké školy, za tím si stojíme a jsme připraveni Vám to dokázat. iZUŠ významně zjednodušil práci vedoucím pracovníkům při kontrolách podřízených, učitelům při vyplňování tiskopisů, rodičům a žákům zkvalitnil komunikaci se školou a zlepšil informovanost široké veřejnosti. Pokud iZUŠ ještě neznáte, stačí nám hodina Vašeho času u vás na škole, abychom Vám ukázali a předvedli, že naše sebevědomí je založeno na reálných podkladech, vědomostech a zkušenostech nejen nás, ale i uživatelů iZUŠ. Tento moderní informační systém používají školy od roku 2011, jeho provozovatelem je firma Sensio.cz s.r.o.

 

Pro koho je?

iZUŠ využijí všichni, kteří mají se základními uměleckými školami něco společného. Ať jsou to zaměstnanci škol, žáci a jejich rodiče, ale také orgány státní správy nebo široká veřejnost, která chce zjistit kontakt na některou ZUŠ. Ředitel má na informační systém jiné nároky a požadavky než učitel či rodič. Jedním kliknutím si můžete zobrazit výhody přesně pro Vás:

Výhody pro rodiče:

Rodiče, chcete mít dokonalý přehled o Vašem dítěti?
Papírová žákovská knížka nabízí jen zlomek informací oproti Žákovskému sešitu v iZUŠ. Dozvíte se ihned o docházce svého dítěte do všech předmětů, o veškeré probírané látce a známkách.  Budete moct udržovat údaje o žákovi stále aktuální. Už nezapomenete podívat se do žákovské knížky, protože ji budete mít stále po ruce na svém notebooku, tabletu nebo mobilu. Obsluha iZUŠ je snadná a intuitivní. Zvládnete ji stejně jako práci se svou e-mailovou schránkou.

Potřebujete omluvit své dítě z výuky?
Jednoduše zadejte důvod, proč se žák výuky nezúčastní, a učitel, který IZUŠ používá bude hned informován. Takto můžete omlouvat budoucí, ale i už proběhlé hodiny. Pravidelně jste upozorňováni na neomluvenou nedocházku svých dětí. Pokud se potřebujete spojit s někým ze školy, na jednom místě máte všechny kontakty na učitele i vedení školy.

Výhody pro všechny:

Přistupujte k informacím odkudkoli.
Dokumenty nejsou jen na jednom místě ve škole, žákovská knížka není jen doma. K informacím se dostanete z jakéhokoli počítače, notebooku, tabletu nebo mobilu připojeného k internetu, učitelé z domu, rodiče z práce. Stačí zadat adresu www.izus.cz a přihlásit se. Nemusíte se bát, že by se dokumenty ztratily, znehodnotily nebo do nich nahlédla nepověřená osoba, jak se to může stát s papírovými tiskopisy. Data jsou každý den zálohována a přístup k nim je zabezpečen hesly a šifrováním.

U nás ve škole již používají všichni učitelé !!!🙂

Přístupové heslo vám přišlo vygenerované mailem nebo si můžete vyžádat u svého vyučujícího nebo na mailu zus.dobrichovice@seznam.cz 

Osvětová beseda- kurzy pro dospělé a děti v ZUŠ Dobřichovice

NOC SOKOLOVEN

V 19,00 hodin vystoupí žáci naší ZUŠky.

TJ Sokol Dobřichovice Vás srdečně zve na Noc sokoloven, která je vyvrcholením oslav 120 let. 

 

Školné 1. pololetí

Školné na 1. pololetí Vám bylo zasláno mailem 10.září. Splatnost je do konce září.

Komu mail nepřišel, prosím, kontaktujte hospodářku školy zus.dobrichovice@seznam.cz.

Děkujeme.

Výtvarný obor 2019/2020 rozdělení do skupin

Rozšíření výuky výtvarného oboru pro školní rok 2019/2020

Milí žáci a rodiče,
  
rozšíření výuky výtvarného oboru na naší ZUŠ pro děti od pátého ročníku výš.
 
Pro mimořádně talentované a výrazně motivované žáky, kteří prokázali vynikající pracovní výsledky, otevíráme tzv. Studium s rozšířeným počtem vyučovacích hodin. Výuka bude vycházet z klasického akademického přístupu, tedy studiové kresby a malby dle reality. Zabývat se budeme především portrétem, postavou a prostorovým zátiším. Tento typ hodiny bude vhodně doplňovat základní studium, ve kterém není možné věnovat těmto technikám tolik času, kolik je potřeba pro získání hlubokých kresebných a malířských dovedností. Rozšířené studium je vhodné pro všechny, kteří mají kresbu a malbu rádi a chtějí se v ní zdokonalit nad rámec základního studia na ZUŠ. Velmi výrazně doporučované je rozšířené studium pro ty, co uvažují, či již jsou rozhodnutí pro studium na uměleckých školách všech typů (základních s rozšířenou výtvarnou výchovou, středních, vyšších a vysokých).
 
Rozšířené vyučování bude probíhat v pondělí od 17.05 do 18.40. Přihlásit se mohou žáci prvního i druhého stupně od 5. ročníku výš.
 
Kapacita této třídy je z prostorových nároků výuky omezena na 9 žáků a otevřena bude v případě minimálního počtu 5 žáků.
 
Cena školného je stanovena na 3 000,- Kč na pololetí za 5 vyučovacích hodin týdně.
 
Zájemci se mohou hlásit. Máme ještě pár volných míst.
 
 
S pozdravem a přáním všeho dobrého
 
MgA. Matyáš Fialka

Rozvrh hromadné výuky pro školní rok 2019/2020

Seznam žáků jednotlivých ročníků HN

1. ročník

 čtvrtek 13,20 - 14,05

Jan Brejcha, Štěpán Doležal, Lenka Filipcová, Magdalena Holovská, Adriana Jelínková, Anežka Kočišová, Laura Kváčová, Františka Neubertová, Adéla Paulová, Nina Pravdová, Linda Radová,    David Silvička, Bořek Sláma, Markéta Slavkovová, Václav Stočes, Antonín Šuma, Amálie Vanclová, Matyáš Vanke, Sofie Vondráčková

2. ročník

čtvrtek 14,10 - 14,55

Elena Magdalena Alexy, Jáchym Beneš, Adrian Bílek, Klára Maria Dvořáková, Helena Hamplová, David Hartl, Linda Hofbauerová, Josef Jícha, Zora Jirásková, Julie Emma Košťálová, Vojtěch Kubík, Tomáš Kudrna, Štěpánka Kvasničková, Štěpán Macela, Matěj Malina, Barbora Sedloňová, Tomáš Vrba, Milena Železná

3. ročník

čtvrtek 15,00 - 15,45

Anna Brejchová, Šimon Bělík, Ema Böhmová, Natálie Čermáková, Ela Deylová, Adam Dufek, Zuzana Dvořáková, Jáchym Jandourek, Kryštof Král, Rozálie Králová, Olga Nolová, Lucie Nováková, Václav Pekárek, Nela Pekárková, Jáchym Rychlý, Julie Slavíková, Matěj Snopek, Amálie Tajtlová, Mariana Vanclová, Maya Vondráčková, Daniel Pekárek

4. ročník

čtvrtek 15,50 - 16,35

Anna Viktoria Alexy, Ondřej Buben, Anežka Coculová, Jáchym Doležal, Adam Benjamin Hainz, Vojtěch Havránek, Prokop Král, Anandi Lucie Kukulová, Apolena Kylarová, Kvido Lebeda, Natálie Němečková, Kateřina Pathy, Lucie Pospíšilová, Alžběta Půbalová, Vítek Suchomel,          Jan Antonín Sýkora, Rozálie Tajtlová, Monika Vágenknechtová, Marie Zavadilová

5. ročník

čtvrtek 16,40 - 17,25

Debora Caldová, Anežka Habartová, Rozálie Chmelařová, Štěpán Hobza, František Knaibl,          Michaela Konečná, Jáchym Král, Emily Kristl, Martin Kudrna, Dominika Müllerová, Vít Němeček, Alžběta Schierová, Sebastian Synek, Jakub Thelen, Adéla Vrbová

 

Pokud někdo z žáků z vážných důvodů nemůže danou hodinu navštěvovat, zažádají jeho rodiče o osvobození z docházky a bude na konci každého pololetí přezkoušen.

Přehled ve které třídě a kdy učí jednotlivý učitelé

Prázdninový Jam na Jezu II - Natálka Němečková a Jan Peš

Prázdninový Jam na Jezu II - DobiBoyz