Kapela DobiBoyz na MIX festivalu od 19,00 hodin

Na co se můžeme těšit.

PRÁZDNINOVÝ JAM NA JEZU 4.

Zveme již po čtvrté na Jez do Dobřichovic.

Tentokrát budeme hrát pro Gabču !!!

Výtěžek z akce bude poslát na konto veřejné sbírky. 

 https://www.kontogabca.cz/

 

 

Závěrečný test z HN

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ od 8.6.2021

REGIONÁLNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - DŽUNGLE

V regionální výtvarné soutěži na téma Džungle vyhrála naše žákyně Kateřina Fantová 1.místo v kategorii 16-18 let a cenu poroty pro nejlepší práci ze všech 315 výtvarných děl. Gratulujeme!!! Ke shlédnutí přikládáme i další práce našich žáků přihlášených do soutěže.

Zápis na školní rok 2021/2022

Doplňující informace k zápisu na školní rok 2021/2022

Zápis proběhne jednotlivě (dítě + zákonný zástupce) v budově školy, ale ostatní rodiče s dětmi budou čekat na přilehlé zahradě.

Po příchodu si vezmete pořadové číslo a až přijdete na řadu, tak si vás někdo ze zaměstnanců školy na zahradě vyzvedne.

Přihlášky budou k dispozici při příchodu a bylo by vhodné, abyste je vyplnili před vstupem do budovy.

Talentová zkouška pro přijetí do hudebního oboru

- dítě samostatně zazpívá libovolnou písničku, kterou si doma připravilo

- dítě zopakuje vytleskaný rytmický model

- dítě zopakuje zahrané tóny

Talentová zkouška pro přijetí do výtvarného oboru

- dítě si s panem učitelem popovídá o obrázcích, které doma nakreslilo a přineslo si s sebou

Výtvarný obor - distanční tvorba - prezentace

Hraje celá rodina 5. část

Hraje celá rodina 4. část

Hraje celá rodina 3. část

Hraje celá rodina 2. část

Hraje celá rodina 2021 - 1. část

HRAJE CELÁ RODINA 2006

Vážení rodiče, milí žáci,

jistě s námi budete souhlasit, že jsme již všichni rozmrzelí a v tuto chvíli nás distanční výuka přestává bavit.

Takže klidně na nějakou dobu odložme etudy a stupnice a vrhněme se na projekt HRAJE CELÁ RODINA.

Jak to bude probíhat. Během hodin nahlásíte svému učiteli, kdo z vaší rodiny je schopen se zapojit – na něco zahrát nebo zazpívat (stačí i bubnování nebo vyluzování zvuků…).

Můžete si i sami vybrat kousek, který se vám líbí. Učitel by vám měl pomoci s úpravou pro konkrétní složení vašeho rodinného orchestru. Až to nacvičíte, tak pošlete nahrávky na WhatsApp 608966717 a rodina Bělíků to upraví a umístí na náš web, aby se mohli podívat třeba prarodiče.

Možná se vám budou líbit i archivní fotografie ze stejné akce, kterou jsme veřejně prezentovali 21.12. 2006.

Hraje celá rodina 2006 - jméno: ZUŠ, kod: 2006

Ale hlavní je, abyste si to užili!

Školní kalendář z obrázků žáků výtvarného oboru na rok 2021

Vzkaz od Catariny z Guatemaly

PŘEKLAD:

Ahoj jmenuji se Catarina Isabel Vasquez Ujpan. Je mi 14 let, tento rok studuji primero basico, další rok budu pokračovat druhým rokem, chtěla bych se stát učitelkou, neboť mě baví učit děti. Pro mě byl tento rok trošku náročný, tkaní látek, co děla moje maminka nikdo nemohl koupit, protože jsme nemohli opustit dům, měli jsme strach, abychom se nenakazili.
Děkujeme Ecolibri za kukuřici, kdyby nebylo Ecolibri, neměli bychom jak dál pokračovat a neměli bychom co jíst - velmi děkujeme, ať Vám to Bůh oplatí.
Přejeme hezké vánoce a prosperující nový rok. Catarina

Vánoční přání a odkazy na vánoční videa našich žáků

Vážení rodiče, milí přátelé.

    Nejprve bychom vám chtěli popřát opravdu klidné svátky a především pevné zdraví v roce 2021. 

Protože jsme nemohli uspořádat žádnou z tradičních předvánočních akcí, připravili si naši nejmladší žáci pro vás jako dárek videa.  

Vánoční video 1

Vánoční video 2

Vánoční video 3

Pokud nám budete chtít přispět jakoukoliv částkou pro Catrin Isabel, kasička je připravena v ředitelně a můžete též zakoupit náš kalendář na příští rok.  

Ať radostné poselství Vánoc naplní naše srdce a přetrvá navzdory všem nepříjemnostem po celý nový rok!

 

Prázdninová videa :-)

Bicí fest ve Vraném nad Vltavou

Naši žáci se v úterý 29. září zúčastnili workshopu určeného pro žáky ZUŠ, který se konal v galerii

Papírna ve Vraném nad Vltavou pod vedením profesionálních bubeníků Romana Víchy a Štěpána

Smetáčka. Pro žáky to byla velká motivace do dalších bubenických let. 

Omlouvání žáků

Vážení rodiče,

„Nepřítomnost žáka ve výuce omlouvají rodiče – zápisem do systému IZUŠ nebo formou SMS přímo vyučujícímu. Zletilí žáci si nepřítomnost omlouvají sami stejným způsobem.“

ŠKOLNÍ ŘÁD: https://www.zusdobrichovice.com/421205243

Co je IZUŠ?

 

iZUŠ je nejlepší informační systém pro základní umělecké školy, za tím si stojíme a jsme připraveni Vám to dokázat. iZUŠ významně zjednodušil práci vedoucím pracovníkům při kontrolách podřízených, učitelům při vyplňování tiskopisů, rodičům a žákům zkvalitnil komunikaci se školou a zlepšil informovanost široké veřejnosti. Pokud iZUŠ ještě neznáte, stačí nám hodina Vašeho času u vás na škole, abychom Vám ukázali a předvedli, že naše sebevědomí je založeno na reálných podkladech, vědomostech a zkušenostech nejen nás, ale i uživatelů iZUŠ. Tento moderní informační systém používají školy od roku 2011, jeho provozovatelem je firma Sensio.cz s.r.o.

 

Pro koho je?

iZUŠ využijí všichni, kteří mají se základními uměleckými školami něco společného. Ať jsou to zaměstnanci škol, žáci a jejich rodiče, ale také orgány státní správy nebo široká veřejnost, která chce zjistit kontakt na některou ZUŠ. Ředitel má na informační systém jiné nároky a požadavky než učitel či rodič. Jedním kliknutím si můžete zobrazit výhody přesně pro Vás:

Výhody pro rodiče:

Rodiče, chcete mít dokonalý přehled o Vašem dítěti?
Papírová žákovská knížka nabízí jen zlomek informací oproti Žákovskému sešitu v iZUŠ. Dozvíte se ihned o docházce svého dítěte do všech předmětů, o veškeré probírané látce a známkách.  Budete moct udržovat údaje o žákovi stále aktuální. Už nezapomenete podívat se do žákovské knížky, protože ji budete mít stále po ruce na svém notebooku, tabletu nebo mobilu. Obsluha iZUŠ je snadná a intuitivní. Zvládnete ji stejně jako práci se svou e-mailovou schránkou.

Potřebujete omluvit své dítě z výuky?
Jednoduše zadejte důvod, proč se žák výuky nezúčastní, a učitel, který IZUŠ používá bude hned informován. Takto můžete omlouvat budoucí, ale i už proběhlé hodiny. Pravidelně jste upozorňováni na neomluvenou nedocházku svých dětí. Pokud se potřebujete spojit s někým ze školy, na jednom místě máte všechny kontakty na učitele i vedení školy.

Výhody pro všechny:

Přistupujte k informacím odkudkoli.
Dokumenty nejsou jen na jednom místě ve škole, žákovská knížka není jen doma. K informacím se dostanete z jakéhokoli počítače, notebooku, tabletu nebo mobilu připojeného k internetu, učitelé z domu, rodiče z práce. Stačí zadat adresu www.izus.cz a přihlásit se. Nemusíte se bát, že by se dokumenty ztratily, znehodnotily nebo do nich nahlédla nepověřená osoba, jak se to může stát s papírovými tiskopisy. Data jsou každý den zálohována a přístup k nim je zabezpečen hesly a šifrováním.

U nás ve škole již používají všichni učitelé !!!🙂

Přístupové heslo vám přišlo vygenerované mailem nebo si můžete vyžádat u svého vyučujícího nebo na mailu zus.dobrichovice@seznam.cz 

Přidat nadpis

Jsem nadpis odstavce. Kliknutím zde můžete přidávat nebo upravovat vlastní text. Můžete zde napsat váš příběh, aby se o vás vaši návštěvníci více dozvěděli.