Naši učitelé

Změny v pedagogickém sboru ve školním roce 2018/2019

 

Končí Marek Buble - saxofon, na jeho místo nastupuje Michael Jermář.

Končí Jana Hrachovcová - výtvarný obor, všechny výtvarné obory bude vyučovat Matyáš Fialka.

 

Změny v pedagogickém sboru ve školním roce 2017/2018

 

Matyáš Fialka a Jana Hrachovcová - učitelé výtvarného oboru

Marek Buble - saxofon, komorní hra - vystudoval konzervatoř Jaroslava Ježka obor saxofon. Nastupuje místo pana učitele Tomáše Sticha, který z důvodu stěhování ukončil působení v naší škole, kde byl zaměstnán od samého začátku vzniku ZUŠky v Dobřichovicíh od roku 2003. Více o našem novém učiteli se dozvíte na jeho stránkách https://www.marekbuble.com/

Lucie Steiner - klarinet - záskok za Terezku Volfovou, která odjela na 1/2 roku studovat do zahraniční. Od 2.poletí tohoto školního roku nastupuje opět zpět.

Eliška Milotová - zpěv  

 

Změny v pedagogickém sboru ve školním roce 2016/2017

 

  • Adam Hejna  -  trubka, zobcová flétna - student 4. ročníku Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor hra na trubku. Vystudoval Konzervatoř Pardubice, taktéž hra na trubku. Má hudební zkušenosti z malých i velkých hudebních těles.V sučasné době je členem kapely FAST FOOD ORCHESTRA a VĚC MAKROPULOS. Díky začátkům hudebního vzdělání na ZUŠ v Týništi nad Orlicí, prošel různými hudebními žánry – swing , dechová hudba, dixieland, komorní hra, v soukromí hraje také reggae, ska, pop, hip-hop, funky, nebo electroswing. 
  • Jan Peš - elektrická kytara, komorní hra /Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze – obor klasická kytara. Působí jako pedagog na ZUŠ Klecany a ZUŠ Řevnice; obor klasická kytara. Je členem kapely Rockopera Praha. Spoluprácuje s předními českými umělci (Kamil Střihavka, Viktor Dyk, Milan Steigerwald, Jaryn Janek) 

  • Pravoslava Kášová - bicí
  • Jana Moudrá - klavír /vrací se po mateřské/